SSS

Notitek Software

Sıkça Sorulan Sorular

Beyanname Alış (BA),Beyanname Satış (BS) ve Cari Bakiye mutabakatlarınızı Mutro sistemi üzerinden yapılabilirsiniz. Ayrıca mutabık kalınmadığı durumlarda, karşılıklı gönderilen ekstre hesaplarınızı sistem üzerinde karşılaştırılarak farkları tespit edebilirsiniz.

Mutro uygulamasını herhangi bir sınırlama olmadan 60 gün süre ile ücretsiz üye olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz kullanmaya başlamak için ana sayfada yer alan Ücretsiz Dene butonuna tıklayıp üyelik bilgilerinizi girmeniz ve sonrasında e-mail adresinize gelecek doğrulama linkiyle üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz. Üstelik deneme süreniz sona erse bile arşivlenmiş dosyalarınıza her zaman uygulama içinden erişebilirsiniz.

Deneme süreniz sona erdikten sonra https://tanitim.mutro.com.tr/iletisim  adresinden mail yolu ile ulaşıp Mutro uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. Mevcut ücretsiz üyelik için oluşturduğunuz mail adresiyle kullanıma devam edebilmeniz için sağ üstteki Giriş Yap butonuna tıklamanız yeterlidir.

Hayır gerekmiyor. Müşterileriniz ve tedarikçileriniz mutabakat yanıtlarını size ücretsiz olarak göndermektedir.

Ekran üzerinde, her mutabakat satırının detayında, gönderdiğiniz mailin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı, ulaşmadı ise hatanın sebebini detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

mutro-beyaz
Notitek Software© Mutro